eInnsyn

Utvalg


Filtrer søk på: Oppdater visning
Hopp over liste Utvalg
Hopp over liste Aktuelle utvalgsmøter Vis alle utvalgsmøter
Aktuelle utvalgsmøter
Hopp over liste Alle utvalgsmøter Vis aktuelle utvalgsmøter
Alle utvalgsmøter
2012 01 18 18.01.2012 09:30 Fram, Borkenes
2012 03 13 13.03.2012 09:30 Fram, Borkenes
2012 06 12 12.06.2012 09:30
2012 10 23 23.10.2012 09:30 Fram, Borkenes
2012 12 18 18.12.2012 09:30 Fram, Borkenes
2013 02 19 19.02.2013 09:30 UL Fram, Borkenes
2013 04 30 30.04.2013 09:30 UL Fram, Borkenes
2013 06 18 18.06.2013 09:30
2013 10 29 29.10.2013 09:30 UL Fram, Borkenes
2013 12 17 17.12.2013 09:30 UL Fram, Borkenes
2015 03 10 10.03.2015 09:30 Fram, Borkenes
2015 04 28 28.04.2015 09:30 Fram, Borkenes
2015 06 19 19.06.2015 09:30 Melåbukt ungdomshus
2015 10 06 06.10.2015 09:30 Fram, Borkenes
2015 12 17 17.12.2015 09:30 Fram, Borkenes
2014 04 29 29.04.2014 09:30 Fram, Borkenes
2014 06 17 17.06.2014 10:00 Viltkroa, Langvassbukt
2014 11 04 04.11.2014 09:30 Fram, Borkenes
2014 12 18 18.12.2014 09:30 Fram, Borkenes
2015 11 09 09.11.2015 09:30 Harstad
2016 03 01 01.03.2016 09:30 Fram, Borkenes
2016 04 26 26.04.2016 09:30 Fram, Borkenes
2016 06 21 21.06.2016 09:30
2016 10 11 11.10.2016 09:30 Fram, Borkenes
2016 12 15 15.12.2016 09:30 Fram, Borkenes
2011 05 03 03.05.2011 09:30 Fram. Borkenes
2011 06 21 21.06.2011 09:30 Kveøy grendehus
2011 10 04 04.10.2011 09:30 Fram, Borkenes
2011 12 20 20.12.2011 09:30 Fram, Borkenes
2017 03 09 09.03.2017 09:30 Fram, Borkenes
2017 05 04 04.05.2017 09:30 Fram, Borkenes
2017 06 22 22.06.2017 09:30
Hopp over liste Medlemmer i utvalget
Utvalgets medlemmer
Torbjørn Larsen Arbeiderpartiet (AP) Leder Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Karoline Gabrielsen Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bendiks H. Arnesen Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arne J. Heggelund Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Wiggo Grønlund Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ole Martin Kristiansen Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ole Ivar Norman Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Marit Bygdnes Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lars-Jonny Pedersen Arbeiderpartiet (AP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Meyer Venstre (V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Linda Alise Karlsen Venstre (V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Asbjørn Hessen Venstre (V) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Johan Helge Elde Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Victor Nicolaisen Høyre (H) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Karin Eriksen Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Birger Holand Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kåre Joakim Bakken Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Magnus Waldemar Andersen Senterpartiet (SP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Linda Wikeland Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arne Martin Dahle Sosialistisk Venstreparti (SV) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ola A. Danielsen Fremskrittspartiet (FP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Odin Rødland Fremskrittspartiet (FP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anna-Marita Paengjaidde Arnesen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ruben Danel Andersen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anja Lone Kristiansen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Liz-Mari Vangsvik Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Torstein Hanssen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Julie Jacobsen Lind Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sigrid Mentzen Mathisen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
June Helene Meum-Larsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Inge Stenhaug Olsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Terje Jacobsen Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Gunvor Mari Schjelderup Arbeiderpartiet (AP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Monica Stafne Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Ole Stig Laurits Eidissen Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lillian Marie Hessen Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Mia Aronsen Dizdarevic Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Frode Eldevik Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Dulo Dizdarevic Venstre (V) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Irene Bastiansen Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Jan Kåre Ludvigsen Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Robin Søreng-Aakvik Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Linda Martinussen Søreng-Aakvik Høyre (H) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Randi Hokland Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Christine Elvenes Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arvid Norskott Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Bente Hennie Fritjofsdatter Berg Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kurt Johansen Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Kristin Vonheim Håkonseth Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Frits Walberg Senterpartiet (SP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Eva Marie Storø Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Arne Johan Johansen Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anne Guro Dahle Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Tor Egil Lund Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Are Edgar Stnkjær Sosialistisk Venstreparti (SV) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Børre Skoglund Fremskrittspartiet (FP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Sander S Pedersen Fremskrittspartiet (FP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Frank Guttorm Aspelund Fremskrittspartiet (FP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Andreas Per Bjørback Fremskrittspartiet (FP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Lydia Gjøsund Fremskrittspartiet (FP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Anja Evensen Skoglund Fremskrittspartiet (FP) Varamedlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Terje Sivertsen Fremskrittspartiet (FP) Medlem Ikke registrert Ikke registrert Ikke registrert
Versjon:5.0.7